Dla osób prywatnych
Myślisz o wyjątkowych urodzinach ze swoimi przyjaciółmi? A może chcesz zorganizować imperezę rodzinną? W Go! Escape możesz to zrobić. Zaskocz Bliskich i zaproś ich do jednego z pokojów Go! Escape.
Jesteśmy w stanie skorygować grę tak, by rozwiązanie zagadek doprowadziło do niespodzianki ściśle związanej z daną okolicznością. Na przykład, Gracze znajdą prezenty urodzinowe, pierścionek zaręczynowy albo zaproszenie. Wspaniała przygoda gwarantowana!
Dla firm
Go! Escape to świetne miejsce na imprezy integracyjne, bowiem gra zespołowa jest jednym z kluczowych składników sukcesu w naszych pokojach.
Jest to świetna propozycja dla firm, które chcą wspierać w rozwoju swoich pracowników. Pokoje zagadek Go! Escape są świetnym miejscem na wzmocnienie umiejętności kreatywnego myślenia, pracy w zespole i komunikacji w grupie.
Zorganizuj swoją imprezę integracyjną w pokojach Go! Escape, a pracownicy na pewno będą zadowoleni.
Go! ESCAPE to również efektowny sposób na zorganizowanie eventu firmowego, spotkania z partnerami albo dziennikarzami.
OFERTA STACJONARNA
Miejsce: zabawa w pokojach zagadek w lokalu przy ul.  Krakowskie Przedmieście 41, lok.17.
Opcje: możliwe jest wynajęcie jednego pokoju lub całego lokalu (dwa pokoje), na kilka godzin lub cały dzień. Istnieje możliwość zorganizowania cateringu.
 OFERTA MOBILNA
Miejsce: dowolne, wspólnie ustalone i dogodne dla Klienta miejsce, np. siedziba firmy, hotel, uzdrowisko, plener, kontener.
Opcje: możliwe jest zamówienie jednej lub kilku równoległych tematycznych rozgrywek. Czas trwania i tematyka do uzgodnienia z Klientem. Zespół Go! Escape tworzy scenariusze dostosowane do potrzeb Klienta.

Rozważasz zorganizowanie własnej imprezy z Go! Escape? Zapraszamy do kontaktu: rezerwacja@goescape.net