Jesteś zainteresowany zamówieniem zabawy typu escape game na swoje urodziny, komunię dziecka, wieczór kawalerski albo imprezę firmową? Świetny wybór! Przyjedziemy do Ciebie w uzgodnione z Tobą miejsce o ustalonej porze i poprowadziny grę dla Ciebie i Twoich gości!

Cena standardowa wyjazdowej gry wynosi 150 zł brutto dla grupy do 6 osób w obrębie Lublina. Cena podstawowa obejmuje:

– przygotowanie Gry wyjazdowej i uzgodnienie zakresu scenariusza z zamawjającym;

– dojazd do ustalonego miejsca, w którym odbędzie sie gra. W ramach ceny podstawowej dojeżdżamy do miejsca wyznaczonego przez Klienta w obrębie Lublina. Cena dojazdu poza teren Lublina jest ustalana indywidualnie z klientem.

– prowadzenie Gry (do 60 minut);

– zrobienie pamiątkowych zdjęć na życzenie uczestników.

W celu ustalenia szczegółów prosimy o wypełnienie i odesłanie poniższego formularza. Skontaktujemy się w najbliższym czasie, aby ustalić szczegóły i jeszcze bardziej dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie: Go! Escape  z siedzibą: Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 41/17, 20-076 Lublin.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności i cookies http://goescape.net/polityka-cookies/